| OnlyHope a întrebat:

Am si eu o... sa-i zicem problema. Peste o luna va fi banchetul claselor a 8a (clasa noastra si inca trei), iar acum cateva zile o colega mi-a spus ca trebuie sa avem partener la banchet. Cateva din fetele din clasa si-au ales deja partenerii, pe cand altele nici n-au auzit cum ca ne-ar trebui vreunul. Eu nu prea stiu ce sa fac... e vreo problema daca stau in grup, cu fete si baieti din clasa mea sau voi fi vazuta intr-o lumina proasta de celelalte clase si imi trebuie neaparat un partener? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Stai linistita, draga mea, nu-i nicio problema daca vei sta cu colegii tai, ba chiar e indicat, caci de ei te vei desparti in curand. Intrucat ati fost colegi 8 ani, e normal ca ultimele clipe placute sa le petreci alaturi de ei, pentru a putea avea o amintire frumoasa. Nici prin cap sa nu-ti treaca sa-ti faci probleme din cauza parerii altora, important este sa te simti tu bine si sa te distrezi alaturi de cei care ti-au fost colegi 8 ani de zile si cu care ai impartasit bucuriile si necazurile.

1 răspuns:
| diablo_7093 a răspuns:

Nu nue nici o problema fiindca doar la balul din a 9 iti va trebui partener in a 8 e doar o ultima petrecere cu colegi tai de acum