| Deduu9 a întrebat:

Am si eu urgent de ceva, daca se poate puppy dog eyes. El ma crede putin cam siloasa ( antipatica ), dar nu sunt. Vreau sa ma bag cu el in seama mai mult, dar nu stiu ce sa ii spun. As vrea sa imi spuneti voi ce cuvinte pot folosi ca sa ma,, placa,,. Folosesc aceleasi cuvinte... iar el ma ia in bratee, dar cand e vorba sa ma bage in seama nu face el primul pas, petrec mai toata ziua cu el, dar vreeau sa stiu ce cuvinte ii pot adresa ca sa nu ma mai creada siloasa ( antipatica ). Astept raspunsuri, Fundaa + vot love struck! Multumeesc big grin

Răspuns Câştigător
| buttercoree a răspuns:

Umm. Scumpa puppy dog eyes, daca te ia in brate nu cred ca te crede " antipatica " sau asa ti-a zis e el ca esti? nu prea cred ca poti face multe in afara de a fii tu insati, degeaba cauti tu cuvinte ce nu iti apartin, te simti asa bine sa stii ca te place pentru niste cuvinte ce nu sunt ale tale? No poate totusi ai putea sa ii acorzi mai putina atentie si sa il lasi pe el sa vorbeasca sau eventual sa te caute primul, iar cand sunteti impreuna ( adica unu in preajama celuilalt ) fii mai tacuta si fa si tu pe timida daca nu esti, abatting eyelashes nu va feriti privirile. Suuccccees :*

1 răspuns:
| Deduu9 explică:

Nevoie urgent *, ma scuzati eram grabitabatting eyelashes