| Aleexandra14 a întrebat:

Am si o mica MARE problema. Sunt o fata de doar 14 ani, sunt inalta, slaba, am facut sala ceva timp si am un corp bine lucrat, ochii ii am verzi-caprui, parul saten foarte deschis,(stiu ca nu va intereseaza, dar...mna, parca vad ca o sa vina comemtarii de genul, "cum arati" etc, asa ca am preferat sa ma prezint inainte)rolling on the floor. Mereu cu orice m-as imbraca, nu exista grupuri de baieti, sau barbati care sa fluiere sau sa clanxoneze dupa mine. Unii dintre ei se baga in seama de-aiurea. Am patit intr-o zi sa ma opreasca unul, cu mult dar foarte mult mai mare decat mine, si sa ma intrebe daca am prieten. Si cand sunt cu parintii, nu scap de problema aceasta, de foarte multe ori l-am oprit pe tata sa nu se certe cu grupurile de baieti care treceau pe partea cealalta. NUMAI SUPORT!
Serios, incepe sa-mi fie frica sa mai ies din casa.
Ce pot face in legatura cu aceasta problema? Va rog ajutati-ma, mai ales ca vine caldura.
>P.s-Fara batai de joc, daca vreti sa raspunde-ti, faceti-o fara a jigni.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IoanaRoman09 a răspuns:

Pff...altele erau flatate in locu' tau si tu te plangi? GLUMESC = ))
Urasc, dar urasc cretinii de genu'.Mai ales atunci cand esti cu maica-ta si se trezeste vr'unu sa-ti admire fundul rolling on the floor
Tu nu prea ai ce face in situatia asta.Cretinii tot cretini raman.Fa-te si tu ca plua cand te mai claxoneaza cineva = ))

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Dacă simți neapărat nevoia să le spui ceva, să ai o atitudine mai „bitchy", adică cumva de superioritate, zeflemitoare, să le dai cu flit sau pur și simplu să nu-i bagi în seamă, să te faci că nu-i vezi.