| Akyy a întrebat:

Buna TPU am si o probleme k iubitu sa va povestesc,,seara am fost la spectacol si am mers k el ubitu meu e din remus si eu sunt de la oras si ne vedem rar acum da inainte ne vedem zi de zii in fine nu conteaza am facut la spectacol si eu mi-am reincarcat cartela si el sa uit la mesajele mele si a vazut ca am vorbit k varu la o pritena de-a mea, si a inceput sa se supere,.a inceput sa ma ignore si eu mi-am chemat prietenii care erau si el acolo si au venit acolo unde eram si o fata care e si k el in likeu a incercat sa ne impace.a putut sa ne impace pana cand am ajuns langa mine la bloc k apoi a inceput sa de-a in mine pentru prima data pe motivu k l-am enervat si k la-s inselan da faza e k si el a vb k varasa k se intalneste k ea si k se desparte de mine pentru a sta k ea da ei sunt verisori de a II -lea, si acum azi n am vorbit k el deloc si ceasul e 1 si nu am vb de loc k el ..telefonu'l il are inchissad crying faza e k eu il iubeskkk da iubesc multtt va rogg dati si mie niste sfaturii k nu stiu ce s afac k il iubesc prea mult ajutati-ma:! va rogg dau funda

Răspuns Câştigător
| soriinaa a răspuns:

Sincer sunt cam in aceeasi situatie.Nu am inteles foarte bine ce s-a intamplat la tine, dar oricum, ce te-as sfatui ar fi sa astepti sa te sune el. Lasa-l in pace, nu-i arata ca esti innebunita dupa el, chiar daca tu esti, el nu trebuie sa vada asta. Stiu ca e greu, pentru ca trec prin aceeasi situatie, dar trebuie sa fi puternica si sa nu.i arati ca suferi. Daca te iubeste o sa-l deranjeze atitudinea ta si o sa te sune. In mod normal ti-as spune sa te desparti de el, pentru ca nu te merita. Dar stiind foarte bine prin ce treci, imi dau seama ca n-ai putea. Dar crede-ma, nu te merita. Sunt sute de alti baieti care s-ar comporta mult mai frumos. Tu alegi. Sper sa va rezolvati problemele si sa fie totu bine :*

2 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Eu dupa tot ce a facut cat de mult l-as fi iubit i-as fi dat papucii.Te foloseste si tu nu vezi.

| Silvana12 a răspuns:

Ar fi bine sa pui semnele de punctoatie fiindcă nu prea se înțelege.
Știu cum e dragostea, am trecut și eu prin asemenea situații. După părerea mea, eu în locul tâu i-aș spune că-l iubesc și 'ca-mi cer scuze', sau l-aș intreba dacă mă mai iubește...