| Dorinuttza96 a întrebat:

Buna TPU am si ue o intrebare!
Acum 2 zile am aflat ca baiatul ca-mi place are prietena, aceasta sigur m-a afectat mult si nu stiu ce sa fac pentru ca invatam in aceeasi scoala si in fiecare zi ma priveste cu niste ochi dulci mi se zimbeste..Nu inteleg =( Ajutati-ma va roooog!
funda

1 răspuns:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Poate iti zambeste ca prieten sau poate nu ii arde de prietena lui. Ar trebui sa il lasi in pace, sa iti ocupi timpul ascultand muzica, iesind cu prietenele, uitandu-te la filme, dar nu te mai gandii la el. Daca se va comporta asa cu tine, daca intr-adevar te vrea o va lasa pe prietena lui, iar daca nu se va lasa de prostii.