| Mada_Mays_1994 a întrebat:

Buna TPU.happy Am u curiozitate. pe ce subiecte se merge cel mai mult la examene?: voua ce subiecte v-a dat? stiti cumva pe ce se bazeaza mai mult? big grin dau funda :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce stiti si ce ati dori sa stiti despre Dragoste si Sex?

| Mada_Mays_1994 explică (pentru neutrino):

Daca esti asa te intelectual precum vrei sa pari si nu-ti iese te-as ruga sa nu mai spui raspunsuri nefolositoare, atat eu cat si tu ne pierdem timpu a raspunde aiurea fara rost nu?! happy Te rog sa raspunzi unde crezi de cuviinta ca potiwinking am pus aceasta intrebare aici deoarece vreau sa primesc raspunsurile mai repede.dar caapacitatea ta mintala este minima happy pentru a deduce rostul happy

| Mada_Mays_1994 explică:

Subiecte* sorry;* m-am grabit happy