| ele0899 a întrebat:

am un blog gen blog vedete ( se numeste we so fun), este nou infiintat si nu stiu cum sa cresc. aveti idei?

Răspuns Câştigător
| Gabryel123 a răspuns:

Poti incepe prin a-l inscrie in motoarele de cautare, inscrie in generatoare de trafic si a-l inscrie in mai multe directoare.
Incearca asta http://optimizare-promovare.ro/seo/submit/#2410_1.shtml. Dar poti adauga siteul tau doar o data pe luna ca sa nu iti fie detectat ca si spam;). sper ca ti-am fost d emare ajutor

1 răspuns: