| OmNom a întrebat:

Buna TPU am un blog http://booksormovie.blogspot.ro/ as vrea sa stiu parerea voastra si daca sa ma urmariti prin GFC cine mai are blog sa isi puna link`ul in comm si il urmaresc si eu.

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
E un blog destul de bun.Eu cred ca as alege cartile, sincer laughing Imi place foarte mult sa citesc, am citit primele trei volume din Vampirii din Morganville si as vrea sa mai continui, iar de Frenezia nu am auzit, insa mi se pare super interesanta. Poate va fi urmatoarea carte pe care o voi cumpara happy Despre cartea Eve..Nu credeam ca poate fi atat de interesanta.O sa o cumpar si pe aia laughing
Oricum, cred ca o sa mai intru pe blogul tau sa mai aflu si despre alte carti.
SucceS!

Răspuns utilizator avertizat