| Amalia2299 a întrebat:

Am un coleg care imi mai face uneori cu ochiul, se uita la fundul meu. Cand ma uit la el imi face cu ochiul, uneori il prind ca se uita la mine.

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Ii place fundul tau si daca ai vrea, probabil ti l-ar cam rupe.
Cam asta e toata ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o vecina pe care uneori o aud dimineata cum geme, alteori o aud cum canta " cucucu cucucu ", nu stiu daca copilului sau sotului. E minunat sa faci confesiuni, dar totusi unde-i intrebarea?

| NAT0 a răspuns:

Şi eu fac cu ochicul, vă fascinează?

| Turbo223 a răspuns:

Poate te place, dar cred ca ai sub 15 ani, iar chestile cu fundul nu sunt potrivite inca.Dar care e intrebarea? Daca te place? Ori te place ori vrea sa se joace cu tine si sa crezi ca te place cand nu este adevarat.Alt motiv ar fi ca pur si simplu e asa el.Am vazut destui baieti care se uitau la fundul fetelor (la toate). Asa e varsta asta, dar nu e ok, mai ales daca nu ai nici 15.