| ooLaviii a întrebat:

Am un coleg in clasa si el se comporta ca o fata...Acum cateva zile a fost ziua lui si eu cu mai o colega pe langa cadoul de la noi i-am dat o lenjerie de fete. El nu s`a suparat, dar a spus ca o sa se razbune cu orice ocazie pe care o avea.Acum urmeaza 2 intrebari: 1.Cum credeti ca se va razbuna?happy 2.Credeti ca a fost un gest urat si josnic din partea noastra, avand in vedere ca l`am averizat ca o sa ii ducem asa ceva...

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Urat din partea voastra sa va bateti joc de el!

| CryssCrySta a răspuns:

A fost jicnitor si foarte urat.Probabil se va razbuna.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nu trebuia sa faceti asa ceva. Punetiva in locul lui si vedeti cum s-a simtit. Mai bine ia`ti cere iertare si sa fiti din nou prietenul lui. Pana nu se razbuna.
Bafta!