| AlexandraAdelina a întrebat:

Am un pierce in buza de 3 saptamani si ieri de dimineata l-am scos, iar acum am vrut sa il bag iar si am observat ca intra cam jumatate, si pe dinauntru este astupat. Simt ca o biluta acolo, credeti ca este puroi sau asa este normal sa simt? Ce ar trebui sa fac, sa imping de pierce pana se destupa gaura dinauntru? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Miriam9 a răspuns:

Pai normal ca trebuie sa impingi de pirce pana se destupa gaura. apoi foloseste o crema ...nu imi amintesc exact cum se numeste dar este foarte buna si costa in jur de 10 lei. O sa iti dea de la farmacie. le spui exact pentru ce iti trebuie.Si stai linistita este normal sa simti biluta aia.i sa dispara in timp. Am avut si eu pirce in buza vreo 3 saptamana, dupa care m-am plictisit si l-am dat jos. Precizez ca mi l-am facut singura, in oglinda, cu un cercel de urecheoh go on. nu a avut absolut nimic, iar dupa 2 saptamani nici nu se mai vedea urma. asa simteam si eu la inceput...bilutza. in timp o sa dispara. Am mai facut la 3 fete, exact in acelasi mod, bineinteles, totul sterilizat, si este totul okhappynu iti face atatea griji:*