| Daria333 a întrebat:

Am un prieten de un timp si ii foarte timid si el asteapta sa-l sarut (m-a sarutat totusi de 2-3 ori).Cum sa fac sa-l sarut.
PS: Sunt foarte timida si toti prietenii imi spun sa fac eu primul pas.
Cel mai bun raspuns primeste fundita! :*

2 răspunsuri:
| NorishorPhufos a răspuns:

Pai cand vorbiti si sunteti singurei te aproprii si tu de el incet ca sa-si dea seama de intentiile tale, apoi o va face el in locul tau, incetul cu incetul. Incearca macar tu sa-l faci sa-i treaca rusinea

| Azµre a răspuns:

Îl pui să închidă ochii și îl săruți.