| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Am un Samsung A6+ si cand vreau sa pun mai multe poze(album) pe Instagram nu se incadreaza toata poza, iar la altii da. Ca daca le salvez pozelor din album incadrate total la mine nu se pune la felcrying

2 răspunsuri:
| skrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Trebuie sa dai zoom out la poza, pui 2 degete pe poza si le departezi

| anonim_4396 explică (pentru skrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):

Nu merge. Înainte a mers