| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia C1-01 si nu mi se deschide, se aprinde doar ecranul, (aseară la baie ma sunau niște pusti(fiind uda pe mâini)eu le închideam, și cred ca de acolo e problema).
Poate a intrat apa în telefon!
Daca știți va rog ajutați-ma și spuneți-mi ce sa fac cu el dacă știți!
L-am ținut toată noaptea in orez.dar e la fel!
Funda!(scuza-ti categoria)!

1 răspuns:
| Hoper a răspuns:

Desfa'l si usuca'l cu feonul sau lasa'l vreo cateva zile desfacut fara sa umblii pe el. daca nu merge trebuie sa il duci la reparat..nu o sa te coste mult..maxim 20 lei..bafta..funda?