| ℓαdу a întrebat:

Am un telefon Vodafone 455, e nou, e bun [ pot intra pe facebook...] Dar faza este ca eu vreau sa intru si pe Yahoo Messenger, si nu ma lasa imi zice ceva de genul: Ne pare rau ca ai probleme la autentificare, iti sugeram sa te autentifici mai intai din iconita de pe desxtop [ adica din calculator] apoi poti incerca din nou in ecranul mobilului. Ce vrea sa insemne asta? Imi puteti explica?happy. Multumesc. Si daca aveti vreo idee cum sa fac sa pot intra pe mess pe mobil va rog frumos sa-mi spuneti.

Cel mai bun rasp. FUNDITA!:*

3 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Eu am avut un Galaxy fit, bine eu cautam prin oras ca Sherlock holmes dupa un semn de wi-fi, nu vroiam sa platesc net si cand dadeam sa intru pe mess, nu stiu ce avea ca devenea ecranul negru, nasol, pana la urma l-am sters de frica sa nu fie un virus, la tine probabil ca este o greseala de conexiune, adica e proasta conexiunea, sau trebuie sa intrii la setari, nu prea stiu sigur ce e de facut, ai putea sa mergi la un centru de Vodafone ca sa te lamureasca.
P.S. Galaxi-ul nu era chiar al meu ci al unui verisor care mi l-a lasat mie cat timp a fost in oras.

| ℓαdу explică (pentru Numero1):

Off. da dar chiar vreau sa intru pe mess pe telefonlaughing... si nu prea merge. ai dreptate poate ar trebui sa ma duc la Vodafone, dar cine stie poate nici ei nu stiu.crying

| Scumpyka_Scumpika_1991 a răspuns:

Am fost eu si mi-au zis sa sun la relatii cu clientii laughing am sunat si aia mi-au trimis din nou setarile de internet (de parca nu le aveam). Si au zis ca s-a rezolvat problema. Dar s-a rezolvat doar in cap la ei, ca la mine in telefon tot nu merge yahoowinking