| Kayn221 a întrebat:

Bună TPU!
Am un vârtej în păr în creștetul capului. se vede destul de urât. Aș putea să îi fac ceva pentru a-l ascunde?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti lasi parul un pic mai mare sau mergi la frizerie pentru o noua tunsoare, frizerul iti va recomanda ceva bun.

| Kayn221 explică (pentru MihaiNicu23):

Cineva mi-a recomandat sa imi intind parul cu placa cumva pe spate. dar nu am mai folosit placa pana acum si habar nu am cum sa o fac. Crezi ca m-ar ajuta asta? Tinand cont ca am parul cam rar

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Kayn221):

Trebuie sa ai parul maricel sa poti folosi placa.

| Kayn221 explică (pentru MihaiNicu23):

E destul de maricel, ma gandeam sa folosesc niste ulei de ricin pentru cresterea mai rapida a firului de par, apoi sa folosesc placa. O sa incerc sa vad pana in vara ce reusesc sa fac. Multumesc happy

6 răspunsuri:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Daca esti fata, poti sa faci anumite pieptanaturi sa nu se vada, daca estu baiat, poti sa-l lasi putin mai lung incat sa acopere acea parte!

| Señor1ta a răspuns:

Caută frizuri mai ok pentru el, de ascuns, nu prea poți

| Hayattt a răspuns:

Adică cărarea părului?