| pwp a întrebat:

am vazut ca in revista cool girl posters e mega poster cu The Vampires Diaries! :x
dar aceea revista a aparut din 13 ianuarie!
si cred ca a aparut alta noua:cu justin pe coperta!
http://www.coolgirl.ro/new/home/

credeti ca o mai gasesc pe cea veche la chioscuri? :(

funda

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Cea cu justin pe coperta e din noiembrie parca. O mai gasesti si acum pe cea cu The vampire diarieshappy

4 răspunsuri:
| AngelOnEarth a răspuns:

Stai linistita! Cea cu Justin Bieber este de mai demult. Cea cu The Vampire Diaries este ultima aparuta si sigur o sa o mai gasesti, dar grabeste-te ca in jur de 10 ale lunii apare urmatoarul numar special.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Cea cu postere este o editie speciala "Cool girl postere", cred ca o sa o mai gasesti.

| Miruna_7618 a răspuns:

Da, trebuie sa intrebi daca mai are revista de luna trecuta. Daca nu gasesti la unul mai incearca la alte chioscuri.Succes!

| Miruna_7618 a răspuns:

Da ai sa o gasesti trebuie sa intrebi de revista de luna trecuta... daca nu are acolo unde ai gasit-o atunci incearca si la alte chioscuri.,.,.,.,. Succes!