| kdnkdf a întrebat:

Am vazut la disney channel ca ieri, la h2o a dat cu emma nu cu bella. De ce? Si se mai da sezonul 4? Si la hannah montana la fel, sezonul 1. Fundita cel mai explicativ raspuns.

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

La h2o este si sezonul 4 numai ca inca se filmeaza si mai dureaza cateva luni, la hannah montana la fel.

3 răspunsuri:
| ioana996 a răspuns:

Pai pur si simplu reia sezoanele! Pentru ca a fost difuzat tot sezonul 3 a inceput sa le ia de la capat. Si cel cu hanah montana la fel s-a terminat ultimul sezon si pana il termina de filmat pe urmatorul le reia.Ma rog episoade noi din Hanah vei vedea in septembrie happy deci urmareste in continuare Disney Chanel! fi un star adevarat!laughing:d :*

| ✿puffa✿ a răspuns:

Da, disney channel:it's on! Iar cat despre h2o.am auzit si eu ca se face sez 4:h20 the movie, cu bella vs emma.marog!

| deea40 a răspuns:

♥♥MATERIAL GIRL♥♥♫♫♫♫♫. are drepate... dar un amanunt ei dau din sezoanele celelalte pentru ca multe episoade au fost date de prea multe ori si nu au ce sa mai dea si pana se termian filmarile nu au episoane noi de asta