| AlexandraArdnaxela a întrebat:

Buna tpu.Am venit de curand la fel cum se si vede in profil.OK deci am o intrebare destul de interesanta.De la mine din clasa este un baiat.Il plac destul de mult.Noi doi suntem foarte buni prieteni.Nu stiu cum sa-i zic ca-l plac sau cum sa-i arat asta.CE AR TREBUI SA FAC?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ca fata nu trebuie sa faci nimic, doar sa fii tu insati si sa lasi baiatul sa faca primul pas, dandu-i lui ocazia sa-ti spuna ca te place, daca si el simte la fel.

| ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi a răspuns:

Faptul că sunteți "prieteni" deja ești unde îți dorești la ce te prosteștii? Vrei sa spui că el nu știe de ce sunteți "prietenii"? Ori ești trol ori te prosteștii grav. El este unde l-ai pus sa fie și el este conștient foarte bine de asta el doar așteptă de la tine o mișcare și când ai tu cheful sa nu mai fiți"prieteni" atunci vă dați jos măștile nu te mai prosti. Stai liniștită că și el la fel de mult îți dorește să fiți "prieteni"