| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am vorbit cu o fata la telefon si prin mesaje.Am intrebat-o daca ar vrea sa fim iubiti si a raspuns da ca iaepace.Ce ma sfatuiti sa fac cand ne intalnim:sa o iau in brate sa o sarut sau ce ar trebui? P.S: Ne cunoastem de mici copii. VA ROG FARA RASPUNSURI CARE NU AU ROST.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ar fi mai bine sa-i duci o floare, sau o ciocolata, apoi vezi daca te saruta ea. Daca ai o mica bijuterie, un lantisor sau o bratara(nu neaparat ceva scump)ii poti oferi.Era o moda,care nu stiu daca se mai pastreaza, ca la inceputul unei relatii fiecare sa-i ofere celuilalt ceva, o bijuterie, o esarfa, etc.