| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta organizez balul boboceilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Sincer eu as vrea sa ma imbrac cat mai comod pentru ca o sa stau mult in picioare ca va trebuie sa ma invart printre prichindei. M-am gandit sa imi iau o pereche de blugi negri strimtuti fff putin largutzi jos(fff putin)si o bluzita mai eleganta, dar nu stiu cu ce sa ma incalt tinand cont si de frigul de afara + ca sunt si inalta am 1, 75 cam asa si nu vr sa fiu cea mai inalta de acolo.Am o pereche de sandalute de genu http://www.envy.ro/moda/Incaltaminte/Pantofi-cu-toc-inal t/Sandale-cu-toc-inalt-7665 dar negre. Dar parca nu prea imi permite timpul. Spuneti-mi si voi ceva... o costumatie dupa parerea voastra(AAA si am uitat sa mentionez ca e posibil sa spun un discurs ) Dau funda mareeeeeee la cel mai bun rasp.:P

2 răspunsuri:
| Giulia_7179 a răspuns:

Uite in locul tau nu as tine cont de timp /vreme. Eu o sa merg acum recent la un bal si voi merge cu pantofi gri inchis.Voi merge cu taxi. Acum na tu trebuie sa stii cum te imbraci ce parte a corpului sa ti-o evidentieazi mai mult :) Daca o sa tii un discurs ti-as recomanda o rochie neagra gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres ii si eleganta si sexy :) si o coafura mai interesanta gen http://worldhairstyles.com/......the-party/ :P sper ca te-am ajutat :)

| Emulitza18 a răspuns:

Pai poti sa te imbraci cu un costumas ceva mai dragut si mai elegant pentru ca veii tine acel discurs sau o rochita, ori o bluza cu niste colanti draguti.Iar la incaltaminte iti propun sa te incalti cu niste pantofi cu toc ortopedic, nici inalt si nici prea scurt! primesc fundita?happy