| Xbam a întrebat:

Anul acesta voi participa la concursul de Miss&Mister Seniori din cadrul balului bobocilor. Tema seniorilor este Aqua World. Voi in ce v-ati costuma? Dati-mi si mie niste pareri va rog frumos. Dau funda.intr-un peste sau ce.

2 răspunsuri:
| Andreeacandy a răspuns:

Daca esti baiat: in neptun, peste, un costum care poate avea alge, stele de mare..., un scafandu...

pentru fata: sirena, printesa marii, o rockie cu vietati din mare...

| Xbam explică (pentru Andreeacandy):

Sunt baiat. ma gandisem si eu la Zeul Neptun doar ca eu ca senior am Aqua World si la boboci e Zeu/Zeite deci ma gandeam ca nu prea ar fi bine ca ar avea legatura cu tema la boboci.Tu ce zici?