| Mdadragostea a întrebat:

anul trecut m-am mutat la alta scoala si in clasa cu mine baiatul pe care-l plac de 1 an...El a aflat recent de la o ca am tras un fum dintr-o tigara si acum s-a indepartat foarte mult desi i-am spus ca nu am mai pus gura pe tigara de un an. L-am intrebat daca este suparat pe mine iar el a spus ca nu. Ma simt groaznic. adica imi dau deama ca am scazut in ochii lui dar ce ar trebui sa fac ca sa ma apropii iar de el? ( exemple de situatii ) Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Floricikpurpurie a răspuns:

Buna!
Eu zic sa ii spui sa aiba incredere in tine.
Daca te place cu adevarat sau te iubeste ar putea trece peste...si tu ar fi trebuit sa nu tragi din tigara stiind ca el poate afla.
Dar asta e... el ar trebui sa te ierte deoarece parerea mea na e ca nu ai facut vreo crima.
Popiciii :d

| Mdadragostea explică (pentru Floricikpurpurie):

Da. faza e ca am o fata in clasa care fumeaza si e oarecum prietena cu mine si ea i-a spus...

| Floricikpurpurie a răspuns (pentru Mdadragostea):

Bine zis oarecum... daca era prietena nu ii zicea, daca deviem putin de la subiect ti-as spune sa nu mai ai incredere in fata aceea...
Si mersi mult pentru funda :*

| Mdadragostea explică (pentru Floricikpurpurie):

Cu placere si mercii si eu happy nu o sa mai vorbesc cu acea fata.

| Floricikpurpurie a răspuns (pentru Mdadragostea):

Ok te pup :*

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca marul stricat strica si celelalte mere, drept pentru care baiatul tau a facut inteligent un pas inapoi. Acum, misiunea ta este imposibila.

| Mdadragostea explică (pentru neutrino):

EU nu am mai pus gura pe tigara din 2 noiembrie 2012 doar ca el nu stie asta. crede ca am fumat luna asta! Maine o sa-i spun. si o sa vad ce va face