| IdontWantYou a întrebat:

Ar fi bine sa ma filez avand in vedere ca am parul mediu, ondulat, foarte des, fir subtire, umflat, electrizat?
Funda.

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Filatul este preferat, in general, de fetele cu parul drept. Eu, acum cativa ani (2-3) aveam parul mediu, ondulat. Si nu m-am filat, m-am tuns 'gheara'. Aceasta coafura este specifica parului ondulati.
Poti sa te duci la coafor, iar doamna/domnisoara/tanarul de acolo iti poate da un sfat despre coafura, in functie de forma fetei tale si de parul tau. happy

| Emma a răspuns:

Sincer nu cred ca o sa te avantajeze

Pt ca fiind umflat vei avea si mai mult volum!

Xoxo

| princessOfcaraibe a răspuns:

Asa are si o fata, si sincer o preferam inainte.

| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

Depind de ceea ce vrei. daca vrei mai putin volum, da iar daca vrei sa ai patul la fel de umflat, nu.acum tu alegi in functie de ce vrei! sper ca te-am ajutat