| Carla_4340 a întrebat:

Buna TPU ars vrea si eu niste sfaturi. Uite, eu fac scoala in Spania si numi plac prieteni mei, adica nu ma simt parte din viata lor. Asta se intampla numa cu unii baieti cei lalti sunt in regula. De cand an cand nu vreau sai vad. ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
| fitzuia a răspuns:

Consider ca noi putem sa-ti dam doar sfaturi... partea cea mai grea tu o faci, practica.eu una incerc sa fiu o persoana directa si ce nu imi convine si ma deranjeaza la preieteni mei le spun in fata si cumva tot rezolvam noi problemele dintre noi

| BorceaMattMarian a răspuns:

Buna.
uite ce zic eu tongue
sunt si eu in spania de aproape 2 ani
si eu am prieteni spanioli si altii straini la fel ca mine, iar cel mai bun lucru pe care l-am invatat despre prietenii de aici este ca nu trebuie sa iti pese ce spun ei despre tine. tu stii mult mai bine cine esti si cum estiwinking
multi spanioli au glume pe care in Romania nu le inghite nimeni laughing
fi tu insati si sa nu mai pui atat la suflet ce fac ei sau ce zic ei de tinewinking
daca vrei lasa un id si mai vorbim
succes!