| rares10 a întrebat:

As avea de pus o mica intrebare. Ce e cel mai bine sa fac inot sau sala de forta? Funda.

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Amandoua ( dar nu in aceeasi zi ), regulat. Luni mergi la inot, Mari fa picioare la sala, Miercuri faci brate la sala, Joi la Inot, Vineri la Inot si in Weekend Pauza.

| Georgy98 a răspuns:

Ambele sunt niste sporturi de performanta, daca vrei sa faci muschi ambele variante sunt bune, eu zic sa alegi varianta cu inotul iti foloseste in viata, si este si mai putin stresant, zic eu si este relaxaaaaaant! Succes!

| K3nNeyMarRS a răspuns:

Ti-si recomanda sa faci inot si de la 16, 17 ani sala de forta.