| LarissaMouse a întrebat:

as avea nevoie de niste sfaturi.anul acesta am banchet de a 8a si cred ca mi-am gasit rochia potrivita. dar nu stiu ce accesorii sa folosesc la ea si mai ales nu stiu cu ce sa ma incalt.
modelul este acesta: http://www.amazon.com/Beaded-Taffeta-Party-Bubble-Holida y/dp/B006O39V3Y
in caz ca nu arata, este o rochie scurta, albastra cu volane jos si cu corset.este a 6-a de pe siteul pe care vi l-am dat mai sus.deci ce pantofi ar merge la ea? va multumesc si voi oferi funda celui cce cred eu ca are dreptate(poate imi aratati si niste modele, daca vreti)

Răspuns Câştigător
| Ammy93 a răspuns:

Pantofi te-as sfatui sa fie negri. Ca daca ii ei tot albastru ai arata prea monoton. Accesorile tot negre ii mai bine. Ti-as arata pantofi doar ca nu stiu ce-ti place si nu stiu cat de inalte. Succes

1 răspuns:
| LarissaMouse explică:

Multumesc pentru sfaturi Ammy93 :*