| SomePrettehGurl a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi. Unghiile mi se rup foarte usor. Am folosit un tratament pentru intarirea unghiilor dar nu a functionat. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Iti recomand ulei de ricin, sa te dai de vreo 2 3 ori pe zi, cerdema de cand folosesc ulei de ricin in sfarsit nu mi se mai rup unghiile si este pentru prima oara cand le am pe toate egale si lungi rolling on the floor si rezistalove struck

5 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

pai cati ani ai?
si e normal happy
daca ai o varsta mai frageda...ex:12-15
cam asa cevawinking

| SomePrettehGurl explică (pentru AndreeaRoxana225):

Am 19 ani.

| AndreeaRoxana225 a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Du-te la medic.el va sti mai bine ce sa-ti dea

PS: sau la farmacie
succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un lac de unghii pe baza de vitamine de la Avon sau intreaba la farmacie ceva.

| amdr001 a răspuns:

Pune'ti extensii cu gel! ti le faci cat de lungi vrei, sau daca nu vrei alungite, doar le poti ingrosa si fii sigura ca nu ti se vor rupe! trebuie sa te duci la intretinere dupa 2-3-4 saptamani dupa ce iti pui extensiile cu gel!
asta o poti face la un salon undeva, manichiura-pedichiura si intrebi acolo! sora mea face, da face acasa si are mai multe cliente decat la un salon! eu ti'am dat doar o idee, nu stiu daca iti place sau nu, ideea asta costa oricum... sora mea face cu 50 de lei scurte, fara model pe ele! la salon faci macar cu 100 de lei, nu stiu! mai intereseaza'te! asta ar fi cam printre cele mai bune ideiwinking bafta!