| Anonimi2306 a întrebat:

As avea nevoie de un sfat. Cum pot avea un majorat de neuitat? Am inchiriat un local special pentru petreceri, dar nu prea am idei ce se face la un majorat. Exclus dansatul, mancatul, si jocuri precum adevar si provocare. Si despre muzica, ce muzica ar merge pentru un ambient placut tuturor? Multumesc anticipat. FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Karaoke, tot felul de dansuri, cărţi, rummy.
De obicei se dansează, se comunică mult şi se manâncă la petreceri.
Dacă-l desfăşori vara ar fi bine să fie undeva la piscină, iar iarna, nu ştiu, undeva unde e cald.
Puteţi face multe fotografii.
Îţi sugerez să chemi doar apropiaţii pentru că n-are rost să chemi 40 de persoane..va trebui să stai să te împarţi la toţi, să-i mulţumeşti pe toţi şi va fi foarte obositor.
Nu ştiu ce să-ţi mai zic.
Distracţie plăcută şi la mulţi ani!