| lalaBella a întrebat:

Buna TPU.batting eyelashes
As avea o intrebare; stiu ca suna stupid si ma comport ca una de 13 ani, desi am 16, dar fie. :d
Ieri, sambata, am fost intr-un mini-camp unde am avut fel de fel de activitati, multe probe. in echipa mea era un tip mai mare decat mine cu vreo 3 ani. la inceput nu i-am dat atentie, crezand ca e prea mare. dar, la prima proba s-a pus fix langa mine si a inceput sa ma intrebe ce trebuie sa facem. a fost ceva gen : "auzi, imi spui si mie care-i schepsisu'?"
dupa aceea, la urmatoarea proba, s-a pus langa mine din nou! trebuia sa citim ceva dintr-o carte si sa facem un mini-proiect. eu am avut initiativa, m-am apucat de treaba. ma rog, aici mi-a spus ca scriu frumos rolling on the floor si am vorbit putin, insa discutia s-a terminat cu intrebarea : "iti plac tipii parosi? " rolling on the floor) (nu, nu a venit din senin, vorbeam despre asta)
dupa aceea tot imi spunea ca arat mai mare decat sunt, mi-a facut complimente, la urmatoarele probe se misca din locul lui si venea langa mine, imi zambea. a ras la glumele facute de mine. si avea niste sclipiri in ochi. >8-

acum, intrebarea e : credeti ca ma place? n-am facut schimb de nr. de telefon, nimic, dar a fost foarte dragut.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
El ti-a cerut numarul si ai refuzat? Sau nu ti l-a cerut deloc?
Daca nu ti l-a cerut, poate insemna:
1. a fost prea "buimacit" si a uitat
2. A luat discutia doar ca pe un micut si nevinovat flirt, fara o intentie anume
Din moment ce e posibil sa nu va mai intalniti, ar fi bine sa-l uiti.
Succes!

| roxanik_5050 a răspuns:

Da e clar te place.incerca sa faci rost de nr lui de telefon sau de id poate mai vorbiti.cine stie.conteaza ca el tia zimbit si a vb c uh si mai conteaza ca ai zis uh ce e dragut.incearca sa mai vb cu el. fundita?