| Dii a întrebat:

Buna TPU...as avea o mik intrebare/problema.plac un baiat ce e bun prieten.cu verisorul meu.si eu cu acel.baiat ne intelegem ff bine. ce sa fac? astept sfaturile voastre:*:*

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai daca va intelegeti bine e un pas mare ...acum ramane de vazut sa vezi daca el da semne ca te place. daca vezi ca iti zambeste cu subtilitate, te priveste intr. un mod aparte si se simte bine in compania ta, vorbeste frumos cu tine te place. vezi ce atitudine are fata de tine. daca iti dai seama ca simte ceva pentru tine incercati sa va marturisiti sentimentele...pwpici si sper ca te.am ajutat. aveti grija de voi **fundita:*:*?**

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Daca esti prieten bun cu el?! ce mai astepti spune-i ca il placi, sau spune-i la verisoru tau ca iti place de acel baiat si sa vorbeasca el cu el si poate el primul pas, curaj iti tin pumnihappy succes

| Razvan a răspuns:

Da-i de inteles ca il placi.Deja ai marele avantaj ca il cunosti. Daca nu are prietena ce mai astepti?tongue