| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as avea sanse sa intru la un liceu pe un profil cu media 7, 82 eu avand media 7, 86?.mie cam frica sa nu creasca media liceul fiind unul foarte bun. Este o posibilitate mai mare sa scada mediile anul acesta?

2 răspunsuri:
| nichy2012 a răspuns:

Nu cred ca o sa mi dai funda dar cu media asta la un liceu foarte bun scuze dar nu cred...

| LifeIsColour a răspuns:

Hei,tinand cont de faptul ca elevii s-au cam puturosit in ultima vreme, posibil:-))desi nu te asigur de acest lucru.Oricum.nu este chiar asa de simplu precum pare, exista o anumita repartizare pe locurile disponibile, depinde si profilul la care vrei sa dai, de exemplu, daca tu ai media 7.86 si vine altcineva care are media peste 8, normal ca o sa aleaga acea persoana...