| stefania_3113 a întrebat:

as avea si eu nevoie de putintel ajutor;; as vrea sa imi creez o viata noua(dubla)dar de care doar eu si o posibila asistenta sa stim(de ex:hannah montana); de care nimeni sa nu stie si la un moment dat sa se afle obligatoriu, va rog ajutati-ma sa fiu 2 persoane intr-una singura luati id stefymar97 sa vb si sa imi dati sfaturi; mersi anticipat pup

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Dacă ai ceva probleme sociale şi vrei să capeţi o noua identitate e ca şi cum ai fugi de viaţa ta, eşti lasă. Greutăţile vieţii trebuie înfruntate, nu să fugi de ele. Şi Hannah Montana. Te rog.
Nu încerca să fi ceea ce nu eşti deoarece nu vei reuşi.

Baftă!

5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Renunta la Hannah Montana si la toate desenele astea de ***** ca peste o luna o sa ne zici ca vrei sa fii preserintele tarii da in secret ca sa nu afle nimeni... LOLrolling on the floor

| Shinen a răspuns:

Buna, draga Stefania.
Dar de ce vrei tu o viata dubla? Numai pentru ca Hannah Montana are una dubla?
Ehh, nu stiu, nu cred ca este posibil la varsta asta. sa ai o viata dubla in adevaratul sens al cuvantului. Dar, totusi daca vrei asa mult, iti poti face una cu o prietena mai apropiata, inventati si voi ceva.

Pa-pa!

| bogda00 a răspuns:

LOL
nu te mai uita la desene atat laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la desene ca devii poluata mintal si o sa ajungi o epava...

http://fashionville.eva.ro/orasul-lui-MirceaTr

| nuconteaza_2249 a răspuns:

Cati ani ai?