| blondutzata a întrebat:

Buna TPU as cauta caini bichon(ori de care) sau yourkshire terrier toy sau si tzu sau beagle la 100 euro cine are un site sau are el va rog , sau chiar 150 pentru ca as vrea cam prin mai asa fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca vinde geo09_7088;
Vand Bichon Maltez. Provin din parinti originali, cu pedigree, certificat, vaccinati, cu pasaport.

Varsta cateilor - 1 luna pe data de 14 martie 2012

Sex - feminin Masculin

Pret 120 Euro NEGOCIABIL

| blondutzata explică (pentru anonim_4396):

Nu merge idul imi pare rau si eram atat de intuazismata (incat nu mai stiu nici sa scriu)cryingcryingcryingcryingcrying va rog astept raspunsuri