| DreamsLiveFarFromRealityAkaAndra a întrebat:

As dori niste modele de machiaje, cum sa ma fardez la ochi! Mersii. Cele mai multe si cele mai frumoase vor primi funda`!winking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Patricia_Gavril_1997 a răspuns:

Buna! sa stii in primul rand ca machiajele stridente NU SUNT la moda happy daca ai ochi caprui poti sa folosesti un verde sau albastru deschis >< incearca sa lasi doar niste urme din aceste culori daca ai ochi albastrii poti folosii rozul merge perfect cu putin rimel esti perfectadaca ai ochi verzi date cu putin alb pe la ochi si cu un creion negru>< sa stii ca simplitatea si naturaletia ia tot ce i mai frumos happy

| Bianca1001Bia a răspuns:

Foloseste noante care nu sunt prea evidente precum maro deschis, auriu ...culori care nu ies in evidenta acum depinde si de machiajele tale culori in special deschise bafta

| DreamsLiveFarFromRealityAkaAndra explică:

Sunt absolut de frumoase toate, dar nu cred ca voi reusii sa ma machez asa.