| bulina99wtf a întrebat:

as dori putin ajutor.Am aproape 14 ani si imi doresc enorm sa i-au lectii de balet.Pot face sfoara si spagatul dar credeti ca e prea tarziu sa ma apuc acum? Vreau niste pareri...dau funda :*

Răspuns Câştigător
| FuckSchool a răspuns:

Sincer, eu zic ca nu e prea tarziu mai ales daca poti face sfoara si spagatul. Eu ti-as sugera sa incerci. Mult succesc.

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu pentru a incepe un sport big grin

| NuTeCred a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, mai ales daca poti face chestiile astea. Daca asta iti doresti cu adevarat fa-o, nu e prea tarziu, e chiar foarte bine happy!

| NebuniaMeaDinBuzunar a răspuns:

Am inteles ca, copiii trebuie sa faca balet de mici pentru a-si dezvolta cum trebuie muschii. Deci da, esti cam mare pentru a merge acum.

| TeodoraStef a răspuns:

Lectii de balet la Brevis Music Art www.brevis.ro sau daca ai intrebari office@brevis.ro