| OFataHoinara a întrebat:

as dori sa fac contestatie la evaluarea nationala-romana... Vreau un sfat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sfat? Daca te simti nedreptatita fa contestatie si gata. Nu cred ca ai nevoie de consiliere psihologica oferita de "expertii" de pe TPU.

| vladv26 a răspuns:

Daca esti sigura ca ai fost nedreptatita du-te si fa contestatia, chiar si o sutime conteaza

| GrappHix a răspuns:

Poti iesi cu nota mai mica decat cea curenta.

| MYK3 a răspuns (pentru GrappHix):

De fapt nu, daca ai acorda 2 minute din viata ta consultand decretul national (sectiunea educatie) ai afla ca legea in vigoare interzice scaderea notei dupa depunerea contestatiei. O zi buna!