| bracelets a întrebat:

Buna TPU as dori sa scriu un fel de " declaratie" unui baiat pe care il plac... dar nu chestii de genu " te iubesc" mesaje caracteristice faptului ca imi place de el...si sa isi dea seama cele mai dragute si mai multe primesc fundita"

1 răspuns:
| IuliaAle a răspuns:

Ii poti scrie un biletel micut,fata-verso.
Pe fata: " Cine este cel mai dragut/frumos/sexy/amuzant (sau alege orice altceva vrei tu) tip din oras? Nu uita sa scrii undeva in colt,jos "Te rog intoarce." Pe verso poti scrie "Ai vrea sa stii? Ti-l arat la un suc! " happy Sau,daca esti mai tupeista,poti aplica aceeasi idee cu biletelul,dar cu un text mai provocator; Pe fata:"Daca ma intrebi pe mine,ai nevoie de meditatii... Te rog intoarce ", pe verso:"Iti pot preda in particular pupomatica si flirtologia." Sper ca iti place ideea. Daca nu ai cum sa ii dai biletul, poti rezolva si cu un sms sau mail. Succes!