| Aurashyk a întrebat:

as dori sa slabesc timp de o saptamana
pana la Pasti sau macar grasimea din fata burtii sa nu fie asa
adica mai slaba ca am 12 ani si 40kg.Nu stiu cum sa slabesc...intr-un timp asa de scurt.Ce dieta mi-ati recomanda, ce sporturi etc pentru slabire. Funda promit.

Răspuns Câştigător
| Lorre1214 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera sa nu slabesti pentru ca esti in crestere,dar daca totusi vrei sa slabesti fa abdomene cat mai multe, astea ajuta la burta si tot asa, fa sport cat mai mult (alearga, plimba-te cu bicicleta, rolele etc) Si nu mai manca multe dulciuri si mai ales dupa ora 18:00.Incearca sa mananci cat mai sanatos, de preferabil mancare facuta in casa :* Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Nu slabi deloc... E cel mai bine. Tu acum esti in perioada de crestere si nu e indicat sa faci asta..Asculta-ma stiu ce zic. Corpul tau se dezvolta si e normal sa iei in greutate

| ihacoswhy a răspuns:

Ai 12 ani si 40 kg? Si te consideri grasa? Eu am 12 ani si 47kg si nu cred ca sunt asa grasa dar tot vreau sa slabesclaughing