| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, as dori sa va intreb ceva ieri am iesit cu un baiat la o intalnire si se comporta extrem de dragut cu mine. Inainte de intalnirea asta tot imi scria zilnic si el era mai rusinos ieri, dar dupa ce am stat deja cateva ore impreuna ne-am si sarutat, dupa deja m-a condus pana acasa si a plecat si dupa asta tot imi scria pe Instagram si vorbim zilnic. Credeti ca i-am placut si doreste ceva serios cu mine sau doar o simpla joaca? Credeti ca trebuie sa astept pana propune intalnire si sa nu grabesc lucrurile?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu stim, este inca foarte devreme sa putem da un raspuns corect, odata ce te-ai intalnit cu el doar 1 singura data!

| lpavel a răspuns:

Normal ca-i place de tine si deja ai trecut peste prima intalnire! Adica cum altfel ti-ai imaginat prima intalnire? fara sex nu mai e prima intalnire? laughing

| Andreeush a răspuns:

Dacă te caută înseamnă că îi place de tine.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai dacă vorbiți zilnic și după ce v-ați văzut, evident ca i-ai placut. Da, e bine sa o iei treptat nu totul pe repede înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vrei mai mult ca să îți arate că te place? Luna de pe cer? E prea evident, cred că ai ceață-n ochi.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Lasa timpul sa își facă treaba, nu grabi treburile si fa ceea ce simti! Dacă vrei si simti sa il vezi si el totuși nu iti propune, fa-o tu! Nu astepta luna de pe cer sau răspunsuri dupa răspunsuri, pune și tu piciorul în prag si vezi ce se întâmplă! Nimeni, absolut nimeni nu iti poate spune ce intentii are acel băiat cu tine, decat el. Iar asa o vei afla prin gesturi, fapte, nu doar vorbe si prime întâlniri dulci! Asa ca stii ce ai de făcut! Fii naturala!

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Zic sa va mai cunoasteti

| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

Asteapta. crede-ma, nu vei regreta! happy