| Nemensis a întrebat:

Buna TPU... as dori si eu cateva sfaturi cum as putea sa imi treaca mai repede o muscatura pe gat :-s am incercat cu comprese cu apa rece, paine imbibata in vin rosu :-s oare imi vor putea grabi vindecarea? deja afara s-a incalzit ca sa mai pot purta bluze pe gat, esarfe/fulare etc :-s. Urasc astfel de gesturi din partea unui baiat, si din pacate m`am ales si eu cu o muscatura de toata frumusetea pe gat worried

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Cu toate ca ne spui ca le urasti, nu ne poti ascunde faptul ca iti plac la nebunie caci, altfel n-ai fi insistat pe ascunderea lor.Problema ta este ca te zbati intre ceea ce simti si morala parinteasca, scolara si cele care mai urmeaza.Chestia este ca tot la tine este scaparea,adeca sa accepti ceea ce gindesti si ce simti in acelasi timp indiferent si subliniez, al dracului de indiferent, de ceea ce crede lumea.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Inseamna ca esti buna rau, data viitoare da-i tâţele ca nu sunt la vedere. rolling on the floor

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Foloseste fondul de ten pentru a o acoperii. nu stiu daca poti grabi vindecarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie necorespunzatoare;intrebarea va fi mutata.