| pisi9898 a întrebat:

as dori si eu sa stiu cum poti sa stergi o pagina dupa facebook! Cine raspunde cel mai clar si amanuntit primeste funda happy! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Maria2058 a răspuns:

Intri pe facebook-ul tau. In partea de sus de tot, pe dunga alabnstra unde scrie facebook, in partea dreapta, langa poza ta (mica)de profil, apare Acasa(Home) si o piulita mica rotunda si selecteti Setarile contului(settings). Dai clik pe ea. In casuta care ti se deschide, te uiti in partea stanga si dai click pe Securitate(security). Sub toate randurile care iti apar scrise, apare Dezactiveaza contului. Dai click acolo si apoi faci mai departe ce ti se cere. SUcces!

| pisi9898 explică:

Ma refer la o pagina nu la un CONT straight face :@!

| nimicitorul a răspuns:

Unde iti apare pagina sus in coltul din dreapta iti apare evidentiere adica sa faci mai mare si langa modifica s-au sterge.big grin
Funda!

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Pai intri la Setari si apoi la pagina