| LuisaToneakaZumaStar a întrebat:

as dori si eu un sfat.
Sunt adolescenta -am 15 ani- si as vrea sa fac bani, sa pot fi independenta.Nu prea am timp sa lucrez la un job part-time din aceasta cauza va cer ajutorul csz. Si va rog sa nu veniti cu comentarii de genul: ca esti prea mica pentru asa ceva sau nu ai ce face cu banii la varsta ta.
Accept orice idee, in afara de cele de mai jos:
-reprezentant Oriflame/Avon etc
Bine, e doar una rolling on the floor
Dau funda celui mai bun raspuns =).

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Daca te pricepi la ceva ce necesita un PC intra pe Upwork.com sau Freelancer.com (editare foto vide, programare, traducere). Daca nu, nu prea ai ce face, poate doar video chat

Răspuns utilizator avertizat