| Keily a întrebat:

as vrea niste intrebari amuzante totodata si rs lor!

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Buna!

Uite o intrebare "amuzanta" pentru colegele mele de clasa: eu le intrebam pe ele asa: Mai deci cocosul nu are morcov, ce-i baga la gaina in fundulet ca sa faca ouale. asalaughing

3 răspunsuri:
| Andres91 a răspuns:

Eu de obicei imi enervez prietenii sau chiar ii fac sa rada intrebandu-i "Ce faci? si dupa ce raspunde spun si ce daca " sau "Cat e ceasul, iar dupa 10 sec zici iar acum cat e ceasul?" sunt multeee.

| NEFERA a răspuns:

Un tanar invita o tanara la dans! Iata intrebarea:-Domnisoara se poate? -Sigur dar mai intai sa dansam!