| FluturashullThau a întrebat:

As vrea niste status de dragoste si unele cum ar fi privesc viata ca si un pasager important de pe Titanic : s-ar putea sa nu ajung la destinatie dar macar merg cu clasa intai Multumesc mult! Fundita pentru cele mai multe si mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| Diiiia a răspuns:

Dragostea nu are nevoie de cuvinte, însa cuvintele au întotdeauna nevoie de dragoste.

Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.

Dumnezeu a creat nişte îngeraşi şi i-a pus să se joace, dar unul era aşa de dulce şi de drăguţ încât ceilalţi l-au aruncat pe pămant. Ups!? Te-ai lovit?

De-aş fi apă n-aş mai avea nevoie de lacrimi, de-aş fi foc n-aş mai avea nevoie de căldură, de-ai fi doar al meu n-aş mai avea nevoie de nimic!

1 răspuns:
| Kazimir a răspuns:

Mă ling pe maini și scarpin pe spate, dragostea constă în prezervative utilizate.

Unde ești tu viața mea, lumină căzută din rai? Îmi cer scuze, te-am deranjat când râgâiai.

Te iubesc așa mult, vrei să-mi faci o labă?

Te privesc cum te trezești dimineță, ești urâtă așa că îți pun perna pe față...

Mai vrei? Ca mai am destule în minte.