| fghj a întrebat:

as vrea niste statusuri interesante gen :FIECARE APUS aduce o amintire, FIECARE RASARIT aduce o speranta, iar intre APUS si RASARIT exista o VIATA..., mersi anticipat Funda happy

1 răspuns:
| Kafeeauaalba a răspuns:

As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
"O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
Nu trec singura prin ploaie si vant, fiindca am cea mai buna prietena de pe pamant.
Un prieten este la fel ca si un sutien : Greu de gasit si intotdeaouna aproape de inima ta!