| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a întrebat:

as vrea sa devin cantareata, tatal meu este foarte cunoscut in muzica si imi doresc si eu sa ii calc pe urme dar nu stiu cum sa ii zic, eu sunt foarte tupeista dar mi se pare ciudat sa ii zic,, Vreau sa fiu cantareata `` pare o razgaiala de copil de 4 ani ( eu am 12)... cum sa fac niste apropouribig grin? sau ce sa facstraight facebig grin. Funda la care mergelaughing

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Nu crezi ca esti cam mica pentru a spune ca vrei sa fii cantareata? Pana acolo mai ai drum lung si te poti gandi si rezgandi pana atunci la cariera pe care vei vrea sa o urmezi. Daca tie iti place,eu iti doresc tot succesul din lume,dar ma gandesc sa nu fie prea prematura decizia ta.
Daca vrei sa-i spui tatalui tau, parerea mea e sa te duci direct sa-i spui ce vrei, fara sa te mai gandesti atat.Banuiesc ca nu trebuie sa faci un eseu de nu stiu cate pagini ca sa-i spui ce ai hotarat.Ii spui scurt si la obiect ca asta ti-ar placea sa faci, si-l rogi sa te ajute(avand in vedere ca lucreaza in acest domeniu). Eventual poti sa ii ceri un sfat, o parere.
Succes si sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Sa te integistezi pe o camera ceva cum canti si apoi sa eu arati tatalui tau. Sau daca ai vreo serbare ceva la scola ( la care stii` ca vine si tatal tau) propune ca tu sa canti
aprpo cine e tatal tau?
funda?

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ explică:

Multumesc, toate rasp au fost bune dar pot alege numai unu din pacate mersi:*

| Anca_5903 a răspuns:

Pai poti intra cu el asa din vorba in vorba si sa il intrebi frumos: Tata ce ai zice daca ma fac cantareata?

| FakeRetardeed a răspuns:

De acvord cu lovegirl15winking