| Ramonariu03 a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa gasesc pe cineva care da spre adoptie un pui de setter irlandez am tot cautat pe net, dar nu gasesc nimic. Ma gandeam ca ma puteti ajuta voi. Vreau sa fie roscat si poate avea si 3-4 luni, dar sa nu depaseasca un an.Eu sunt din Bt. Va multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca are cineva un pui de setter irlandez nu cred ca il da spre adoptie ci mai degraba il vinde. Daca vrei caine de rasa du-te la un pet shop cu banii in mana.