| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU happy
As vrea sa imi fac niste suvite blonde, ce imi sugerati?
Cu pudra decoloranta oare merge? si cam cat costa, fundita

7 răspunsuri:
| Barbiiiiie explică:

P.S : eu sunt bruneta happy.

| Dlkee a răspuns:

Poti sa-ti faci blonde, dar eu zic ca mai bine se vad roscate happy, cel mai bine e cu vopsea pallete :p

| Own3r a răspuns:

Se poate si cu pudra dar cel mai bine e sa mergi la salon.Nu e foarte scump

| Cairo a răspuns:

Daca iti plac blonde poti s aiti faci, dar ar arata mult mai bine un roscat dinacela aprins, in jur de 15 20 roni costahappy

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut fate blonda dar sa folosesti vopsea casting ca e mai buna

| thewomaninwhite a răspuns:

Ai putea sa ti le faci cu vopsea, nuantator, spray colorant sau apa oxigenata

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorare incearca COLOR OFF este un produs rusesc ce nu arde parul, https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
il poti comanda la nr 0754921669