| Dayaniss a întrebat:

as vrea sa imi fac un pierce in buza inferioara, dar parintii nu prea sunt de acord. credeti ca daca il fac fara sa le zic, cand o sa ma vada o sa ma puna sa il dau jos? Mai vreau sa stiu daca doare cu anestezie... sau daca doare dupa. Fundaaa` :*

P. S. : Implinesc 14 ani peste 2 luni si cateva zile.
Nu vreau raspunsuri gen` : mai gandeste`te... nu e bine sa iti faci un pierce... chatterbox.
M`am gandit mult si stiu ce vreau. mersi :*

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna. Eu dau pierceuri.
Eu nu am dat niciodata cu anestezie, dar celor care nu suporta durerea le pun un cub de gheata pana amorteste locul acela.
In legatura cu parintii tai, daca sunt severi cu siguranta te vor pune sa il dai jos. daca nu ii poti indupleca spunandu`le ca acel pierce e doar pentru un timp.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pierce la 14 ani? Auzi? nu mai bine imi fac si eu 3 tatuaje, imi pun 2 cercei, unu in spranceana si unu in ureche, si mergem la parinti asa. bine eu sincer nu as avea mare problema daca as fi vreun parinte de al tau, pacat ca am si eu 14 ani. fac 15 in vara. Dar, daca il pui fara sa stie, o sa te puna si sa-l dai jos, si nu or sa mai aiba incredere in tine ohooo...
De durut cred ca o sa doara putin si cu anestezia, si destul dupa.
Pa si succes in continuare

| mesmer1408 a răspuns:

Iti recomand sa iti faci pierce da nu in buza se poate infecta foarte repede si nu cred ca ai vrea asta. Limba, spranceana orice alt loc da nu in buza! eu mi-am facut pierce in limba la 15 ani, si tatuaj anul asta cand am facut 19, ai mei nu mi-au zis nimica!